Nordica Alldrive 84 Fdt są idealne dla każdego, kto szuka niezawodnych i wszechstronnych nart, które zapewniają doskonałą wydajność w różnych warunkach. Niezależnie od tego, czy jesteś na przygotowanym stoku, czy poza nim, dzięki tym nartom jesteś doskonale wyposażony, aby jak najlepiej wykorzystać każdy dzień na nartach.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |