Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Przejmij kontrolę nad stokiem dzięki tej wysokowydajnej maszynie. Laminowany drewniany rdzeń Amphibio 19 Ti2 Fusion wykorzystuje konstrukcję Dual Ti dla płynnej i mocnej jazdy, cieniująctechnologia mco Amphibio Truline w pełni wykorzystuje potencjał 73 mm szerokości pod stopami, zapewniając doskonałą reakcję i stabilność podczas przechodzenia z krawędzi na krawędź. Płyta wiązania Fusion X oferuje system free-flex, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana narta w gamie Amphibio.
Konstrukcja Dual Ti i 73 mm pod wiązaniem zapewniają szybką, stabilną reakcję i wydajność od krawędzi do krawędzi. Narty są wyposażone w ślizg nanotechnologiczny zapewniający doskonały poślizg i nowe wiązanie Fusion X free-flex, które umożliwia jazdę na nartach ze swobodnym ugięciem.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Amphibio Truline przenosi asymetryczny design nart na zupełnie nowy poziom dzięki strategicznemu rozmieszczeniu materiału nad krawędzią narty. Materiał konstrukcyjny znajduje się na całej długości wewnętrznej krawędzi narty, co zapewnia jej większą stabilność w zakręcie, a usunięcie materiału na zewnętrznej krawędzi pomaga w płynnym i łatwym wykonaniu idealnego skrętu.
Drewniany rdzeń obłożony jest dwoma warstwami Titanalu. Technologia Dual Ti poprawia panowanie nad krawędziami nart w każdych warunkach, zapewnia harmonijną elastyczność nart i ich odzew przy przejściu z krawędzi na krawędź.
Pionowe krawędzie boczne gwarantują maksymalne przyleganie krawędzi wzdłuż całej długości narty i przenoszenie siły na krawędź przy wysokich prędkościach.
Specjalna podstawa o ultra wysokiej masie cząsteczkowej pozwoli na doskonałą odporność i niezwykłe właściwości ślizgowe w różnych warunkach.