Belle 75 jest łatwa do kontrolowania i zapewnia płynną i stabilną jazdę, która zwiększa przyjemność z jazdy. Krótsza płyta wiązania zwiększa zdolność do zginania nart i inicjowania skrętów. Obniżając pozycję tylnej płyty, technologia Natural Stance firmy Nordica tworzy bardziej naturalną i wyśrodkowaną pozycję, która maksymalizuje kontrolę.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Purpurowa |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Opracowując nasze damskie narty, udoskonaliliśmy pozycję mocowania wiązań specjalnie pod kątem anatomicznych potrzeb narciarek. Osiągnęliśmy to poprzez obniżenie pięty wiązania o 2 mm, umożliwiając narciarkom przyjęcie bardziej naturalnej i centralnej pozycji na nartach.
Idealna równowaga
Lepsza wydajność