Konstrukcja Cap zwiększa żywotność narty i szybkość jej reakcji a progresywny flex odpowiedni do długości sprawia, że to idealny model do pierwszych łuków. Narty zostały zaprojektowane tak, aby pomagać juniorom doskonalić podstawy jazdy na nartach i ułatwić im wejście na wyższy poziom.
| Dla kogo: | Dziewczęce, Juniorskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Różowy, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 70 kg |
HD CORE to rdzeń o dużej gęstości. HD CORE to nowy rewolucyjny, lżejszy i bardziej stabilny niż tradycyjny rdzeń z topoli. Łączy w sobie wysokie tłumienie drgań, stabilność, żwawość, dynamiczne właściwości jezdne z energią na różne warunki śniegowe i zmieniający się teren.