Rossignol Forza 40° CA otworzy drzwi do czystego carvingu. Oferują zrównoważoną reakcję i kontrolę dla średnio zaawansowanych narciarzy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności carvingowe. Konstrukcja łączy najwyższej klasy rocker, taliowanie i ponadwymiarowe wymiary z drewnianym rdzeniemdrewniany rdzeń i konstrukcja ścianek bocznych na całej długości zapewniają przystępne wrażenia z jazdy carvingowej.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Szary, Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm, 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Centralna solidna konstrukcja, która jest zintegrowana na całej długości narty, eliminuje pewne niedociągnięcia w elastyczności nart, aby zapewnić doskonałą stabilność i dynamiczne prowadzenie łuku. Konstrukcja LCT dodaje siły i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach. WYTRZYMAŁOŚĆ, STABILNOŚĆ, DOSKONAŁE PROWADZENIE W TORZE
Oversized przedstawia zalety agresywnego profilu carvingowych nart połączonego z współczesną szerokością środka narty. Agresywne wymiary końca narty zapewniają wyraźne przyleganie krawędzi podczas łuków, moc i precyzyjność. Szerszy środek narty zwiększa stabilność i łatwe przejście z jednego ługu do kolejnego. Połączenie wielkiego profilu z współczesną szerokością środka narty zapewnia te właściwe doznania na krawędzi i niewiarygodną stabilność.
Profil w kształcie litery V izoluje warstwowe komponenty narty i umożliwia precyzyjne dostosowanie flexu, aby zoptymalizować przyczepność i precyzję w każdym rodzaju skrętu.
Nowoczesna warstwowa konstrukcja z drewnianym rdzeniem, pionowymi ścianami bocznymi, szklanym włóknem i wzmocnieniem z tytanu albo węgla. Drewniany rdzeń lepiej czuje śnieg i oddaje charakter nart, co odzwierciedla ich zachowanie. Ściana boczna tworzy bezpośredni nacisk na krawędzie, a rdzeń otoczony jest warstwami, zapewniającymi doskonałą elastyczność i stabilność. Przyczepność, wydajność, kontrola.