Zrównoważone połączenie łatwego wchodzenia w skręt i pewnej kontroli krawędzi przyspiesza naukę. Progresywne wygięcie dostosowane do rozmiaru narciarza zapewnia młodym narciarzom łatwą, wygodną i intuicyjną jazdę.
| Dla kogo: | Dziecięce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg |
HD CORE to rdzeń o dużej gęstości. HD CORE to nowy rewolucyjny, lżejszy i bardziej stabilny niż tradycyjny rdzeń z topoli. Łączy w sobie wysokie tłumienie drgań, stabilność, żwawość, dynamiczne właściwości jezdne z energią na różne warunki śniegowe i zmieniający się teren.
Oversized przedstawia zalety agresywnego profilu carvingowych nart połączonego z współczesną szerokością środka narty. Agresywne wymiary końca narty zapewniają wyraźne przyleganie krawędzi podczas łuków, moc i precyzyjność. Szerszy środek narty zwiększa stabilność i łatwe przejście z jednego ługu do kolejnego. Połączenie wielkiego profilu z współczesną szerokością środka narty zapewnia te właściwe doznania na krawędzi i niewiarygodną stabilność.