CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Halti Huoma

Halti
TrendTypZniżka
Delivery
Warianty produktów oznaczone dostępnością: dostępne (1-2 dni) doręczymy do dwóch dni roboczych
Zniżka 44%
1 366 zł
765 zł
Łącznie z podatkiem VAT plus przesyłka
Kolor  Termin dostawy
wielkość 

Damska kurtka zimowa do narciarstwa zjazdowego Halti HUOMA

Nowoczesny, wygodny, a co ważne, głównie stylowy model kurtki narciarskiej. Entuzjastycznym narciarkiom spodoba się krój sportowy, świetnie opracowane szczegóły i świeży design.

 

Materi

DrymaxX All Weather FR Recycled Stretch

Nieprzemakalny, wiatroszczelny, oddychalny, przetestowany. Materiał DrymaxX składa się z hydrofilowej, spójnej membrany, która zabrania przenikaniu wody (w kierunku powierzchni skóry) a równocześnie zapewnia bardzo dobrą oddychalność (w odwrotnym kierunku od powierzchni skóry). Transport wilgoci (oddychalność) przebiega na podstawie procesu fizyko-chemicznego, tzw. dyfuzji. Wilgoć przechodzi przez membranę w kierunku na zewnątrz, gdzie z warstwy zewnętrznej wyparowywuje. W porównaniu z innymi przepuszczalnymi membranami nie dochodzi w przypadku membrany DrymaxX do zatykania porów i ztraty oddychalności. Stabilna oddychalność oraz powolne wyprowadzanie pary wodnej na zewnątrz przeznacza materiał DrymaxX do zastosowania w produkcji ubrań sportowych oraz zimowych ubrań narciarskich. Kolejną niezbedną właściwością, by narciarskie ubranie Halti było nieprzemakalne, jest wysokiej jakości wykonanie szwów. Wszystkie szwy spajające materiał DrymaxX są chronione specjalnym przylegającymi taśmami. Klejone szwy zapewniają uszczelnienie wszystkich mikrootworów. Kieszenie, suwaki oraz otwory wentylacyjne są zaprojektowane tak, by nie przemakały. Materiał zawiera włókna elastyczne, które umożliwiają naciągnięcie materiału aż o 20%. Materiał elastyczny zapewnia świetny fason oraz maksymalny komfort podczas noszenia.

Wyprodukowany z ponownie wykorzystanych włókien poliestrowych, na przykład z używanych butelek PET albo recyklingowej odzieży. Materiał jest rozszczepiony na poziomie molekuł, oczyszczony, wydestylowany a później przetransformowany na włókno. Włókna są wiązane do nici i przędzy poliestrowych. W ten sposób wyprodukowane włókna mają takie same właściwości jak włókna nowe. Wykorzystanie recyclingu obniża ilość odpadów i zużycie ropy. Plastikowe butelki nie leżą porzucone w przyrodzie i nie potrzeba eksploatować więcej surowców mineralnych.

Ocieplina

Microtherm 80

cienkie i lekkie wypełnienie, zapewniające bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, z mikrowłókien, dzięki którym jest miękkie i elastyczne. Materiał jest wytrzymały, nawet po częstym noszeniu i praniu.

Słup wody

10000 mm

Oddychalność

20000 g/m2/24h

Dane techniczne

 • Odpinany kaptur

 • pas biodrowy

 • szmatka na gogle

 • wewnętrzne mankiety z materiału Lycra

 • kieszeń na karnet narciarski

Kategoria produktu

Dla kogo: Damskie

Opis techniczny

 • Przepuszczalność powietrza (g/m2 za 24 godz)
  20000 g/m2 za 24h
 • Słupa wody (mm)
  10000 mm
 • Materiał
  DrymaxX All Weather FR Recycled Stretch

Inny

 • Kod produktu
  N14006677

Inni klienci kupili także te produkty

Zniżka
  1 024 zł   461 zł
TrendTyp
Delivery
  1 368 zł   1 026 zł
Trend
TrendTypZniżka
Delivery
  460 zł   276 zł
  853 zł   725 zł