Jeśli szukasz nart, które potrafią wszystko, Insomnia 17 Ti to właściwy wybór. Te narty mają wszystko, czego potrzebujesz, a dzięki bogactwu funkcji ułatwiają jazdę z pewnością siebie i kontrolą. Lekki drewniany rdzeń sprawia, że narty są wydajne i łatwe w użyciu, ale gdy jesteś gotowy na trudniejszy teren, oferują technologię Konstrukcja Amphibio Truline W i Power Shell ze wzmocnieniem tytanowym zapewnia wytrzymałość i stabilność potrzebną do doskonalenia umiejętności narciarskich. Idealna szerokość 76 mm pod wiązaniem gwarantuje osiągnięcie nowego poziomu wydajności.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Amphibio Truline przenosi asymetryczny design nart na zupełnie nowy poziom dzięki strategicznemu rozmieszczeniu materiału nad krawędzią narty. Materiał konstrukcyjny znajduje się na całej długości wewnętrznej krawędzi narty, co zapewnia jej większą stabilność w zakręcie, a usunięcie materiału na zewnętrznej krawędzi pomaga w płynnym i łatwym wykonaniu idealnego skrętu.
Parametry reakcji nart udoskonalono warstwą tytanu, znajdującą się na drewnianym rdzeniu. Narty zachowują elastyczność przez bardzo długi czas, dzięki technologii Mono Titanium zastosowanej w bocznych partiach nart.
Doskonała stabilność bez większej wagi nart.
Pionowe krawędzie boczne gwarantują maksymalne przyleganie krawędzi wzdłuż całej długości narty i przenoszenie siły na krawędź przy wysokich prędkościach.
Specjalna podstawa o ultra wysokiej masie cząsteczkowej pozwoli na doskonałą odporność i niezwykłe właściwości ślizgowe w różnych warunkach.
Rdzeń drewniany Power składa się z nośników drewnianych, połączonych pionowo z laminatem, tworzy sztywną ramę wewnątrz syntetycznego rdzenia narty. Rama ta zwiększa stabilność środka i poprawia reakcje nart. Co więcej, konstrukcja charakteryzuje się lepszym przyleganiem krawędzi na obu końcach narty i równomierną elastycznością nart.