Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Konstrukcja warstwowa, ochronna poliamidowa warstwa na wierzchu, 2x biaxial i 1 x triaxial karbonowa warstwa nośna, 1x titanalowa warstwa nośna, drewniany rdzeń, krawędzie ABS, stalowe krawędzie, spiekany (zawodniczy) ślizg.
Firma LUSTi wykorzystuje w produkcji sprawdzone technologie i klasyczny design, co do których jest przekonana, że są ponadczasowe. Wszystkie modele, łącznie z dziecięcymi, mają drewniany rdzeń z jednokierunkowej świerkowej sklejki. We wszystkich nartach cały rdzeń jest drewniany, a nie tylko część. Do produkcji nart LUSTi wykorzystuje wysokiej jakości materiały od największych europejskich producentów, takich jak ISOSPORT, HEXCEL i AMAG.
LUSTi to firma z siedzibą w Republice Czeskiej, która skupia się na precyzyjnej ręcznej produkcji nart. Szacowany czas doręczenia może się różnić w zależności od modelu i może wynosić od 2 dni do 3 tygodni. Chociaż więc termin realizacji może być czasem długi to jednak wysoka jakość produktów jest gwarantowana.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg, 120 kg |