Dziewczęce narty Twin Tip z technologią Early Rise Rocker na każdą okazję: idealnie nadają się do szybkich skoków i skrętów, identyczne właściwości jezdne z przodu i z tyłu, wyjątkowo wytrzymałe dzięki konstrukcji Full Power Cap.
| Dla kogo: | Dziewczęce, Juniorskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round, Freestyle |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Park and Pipe, Przygotowane i puch |
| Kolor: | Czerwony, Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg, 70 kg |
Lekki syntetyczny rdzeń, zapewnia optymalne rozłożenie sztywności. Technologia Synflex od firmy Elan: to różne stopnie gęstości wzdłuż narty, gwarantujące wspaniałą skuteczność.
Lekki Rocker na obu końcach narty powoduje skrócenie efektywnej długości krawędzi narty, która umożliwia wykonywanie skrętów z wykorzystaniem mniejszej siły.
Konstrukcja Full Power Cap jest lekka, ułatwia skręt i zwiększa tolerancję.