Wyścigowy profil z talią o szerokości 74 mm i kształtem zaprojektowanym do całodziennej jazdy w różnych warunkach.narty te są szybkie podczas przechodzenia z krawędzi na krawędź, ale także zapewniają pewność w zmiennych warunkach śniegowych.
Konstrukcja Nordica Energy TI DC - podwójny drewniany rdzeń, pojedyncza warstwa metalu i nasza warstwa tłumiąca Pulse Core - zapewnia, że każdy skręt jest płynny, stabilny i pełen życia. Od świeżo przygotowanych tras o poranku po popołudniowe szaleństwa, narty zapewniają równowagę, zwinność i pewność siebie. Jedna narta zaprojektowana z myślą o niekończących się przygodach na każdej górze.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |