| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Biały, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
Podwójny rdzeń Nordica Energy 2 TI umieszcza warstwę tytanu i elastomeru między dwoma drewnianymi rdzeniami, co zapewnia wyjątkowo płynną jazdę.aby stworzyć zabawną, ale mocną jazdę, która jest wyjątkowo płynna.