Jako najbardziej przyjazne dla średnio zaawansowanych narty w kolekcji, Primetime zapewnia dreszczyk emocji związany z łatwym carvingiem. Każdy skręt rozpoczyna się przewidywalnym wejściem, kontynuowany jest bezwysiłkowym przejściem od krawędzi do krawędzi, a kończy się płynnym odbiciem przy wyjściu. Radość z każdego zakrętu inspiruje do jazdy za jazdą.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Profil Amphibio: lewa narta ma inną konstrukcję niż prawa. Technologia Amphibio łączy zalety profilu rocker na zewnętrznej części narty (łatwiejszy skręt) i profilu camber na wewnętrznej części narty (lepsze przyleganie krawędzi) z czubkiem wypukłym (precyzyjne wejście w skręt) i wklęsłą piętą (szybkie wyjście ze skrętu). Posiadają różną konstrukcję narty lewej i prawej, zapewniającą uniwersalne właściwości jazdy na każdym rodzaju terenu.
Drewniany rdzeń o podwójnej gęstości wspiera technologię Power Match z unikalną konstrukcją, która wykorzystuje grubszy profil i materiały wzdłuż wewnętrznej krawędzi, zapewniając wytrzymałość, stabilność, przyczepność krawędzi i odbicie. Zewnętrzna krawędź ma cieńszy profil na czubku i ogonie i wykorzystuje lżejsze materiały dla intuicyjnej mobilności, zmniejszonej wagi i łatwej, płynnej jazdy.
Dual TI to drewniany rdzeń typu sandwich z 2 warstwami tytanalu. Konstrukcja ta zapewnia doskonałą kontrolę krawędzi i większą elastyczność, co przekłada się na lepsze osiągi nart.
Parametry reakcji nart udoskonalono warstwą tytanu, znajdującą się na drewnianym rdzeniu. Narty zachowują elastyczność przez bardzo długi czas, dzięki technologii Mono Titanium zastosowanej w bocznych partiach nart.
Dzięki technologii Power Match konstrukcja nart jest dostosowana do siły, z jaką narciarz wywiera nacisk na śnieg, co pozwala mu bardziej naturalnie kontrolować wewnętrzne i zewnętrzne krawędzie, zapewniając najbardziej intuicyjne wyczucie na całym łuku.
Pionowe krawędzie boczne gwarantują maksymalne przyleganie krawędzi wzdłuż całej długości narty i przenoszenie siły na krawędź przy wysokich prędkościach.