Primetime N°4+ oferuje możliwości carvingowe na nieco szerszej platformie 74 mm, która zapewnia wsparcie i równowagę przy jednoczesnym zachowaniu zwinności dzięki krótszemu promieniowi łuków. Narty są zbudowane w technologii PowerMatch, która dostosowuje konstrukcję narty do sposobu, w jaki narciarz popycha krawędź, zapewniając płynny transfer mocy. Profil Amphibio został wzbogacony o rdzeń Dual Density Woodcore, który ma gęsty profil drewniany z grubszym profilem wzdłuż wewnętrznej krawędzi i cieńszym profilem z lżejszym drewnem wzdłuż zewnętrznej krawędzi.
Rezultatem jest narta, która ma idealną stabilność i odbicie z intuicyjną obsługą i płynnym prowadzeniem. Pojedyncza warstwa titanalu umieszczona wzdłuż wewnętrznej krawędzi zapewnia dodatkowe wsparcie i pozwala na płynną jazdę. Lekki system wiązań PowerShift pozwala na płynne i swobodne prowadzenie nart. Primetime N°4+ jest przeznaczony dla narciarzy poszukujących idealnego połączenia ekscytujących osiągów na szerszych nartach.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Parametry reakcji nart udoskonalono warstwą tytanu, znajdującą się na drewnianym rdzeniu. Narty zachowują elastyczność przez bardzo długi czas, dzięki technologii Mono Titanium zastosowanej w bocznych partiach nart.
Dzięki technologii Power Match konstrukcja nart jest dostosowana do siły, z jaką narciarz wywiera nacisk na śnieg, co pozwala mu bardziej naturalnie kontrolować wewnętrzne i zewnętrzne krawędzie, zapewniając najbardziej intuicyjne wyczucie na całym łuku.
Konstrukcja krawędzi bocznych RST przyczynia się do optymalnego przenoszenia sił i energii z narciarza na krawędzie nart i zapewnia maksymalne trzymanie krawędzi od czubka do ogona.