Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Jeśli lubisz superszybkie, długie zakręty z dużym naciskiem na krawędzie, nie ma alternatywy. Racetiger GS po raz pierwszy w nadchodzącym sezonie jest wyposażony w technologię Tailored Carbon Tips. Wysoką skrętność w obszarze dziobu osiągnięto dzięki nowemu patentowi Völkl - Tailored Carbon Tip - ułożenie (wyszycie) węglowych włókien.
Rezultatem jest bezpośrednia i dokładna odpowiedź dziobu, a także zupełnie nowy poziom przenoszenia energii w momencie wejścia do łuku. Przy jeździe na nowych Racetiger GS, poczujesz wysokie bezpieczeństwo i kontrolę przy mniejszym zużyciu energii. Doskonałe prowadzenie jest uzupełnione mniejszym promieniem nart niż w przeszłości, co czyni je bardziej wszechstronnymi.
| Testują w Sölden: | Tak |
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
Technologia 3D.GLASS to innowacja w celu poprawienia wydajności i stabilności w czasie jazdy na nartach w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu z klasyczną konstrukcją glass, trójwymiarowy i wielokrotnie składana szklana warstwa w obszarze wiązania zwiększa przyleganie krawędzi i dynamizuje odbicie w łuku.
Solidna konstrukcja ze wzmocnionym rdzeniem nart z płytą titanal.
Używany, wysokojakościowy drewniany rdzeń składa się z kilku rodzajów drewna tak, że poszczególne części narty dokładnie spełniają swoją rolę. Twardsze drewno stosuje się dokładnie w obszarze pod wiązaniem, bardziej miękkie i elastyczne w obszarze pięty oraz czubka nart, co gwarantuje optymalne ugięcie.
Super szybka podstawa do wyścigów w Pucharze Świata.
Włókna węglowe zastosowane w procesie Tailored Fibre Placement (w skrócie TFP) pozwalają na optymalną kontrolę zachowania łuku. Grubość i orientacja włókien określa wymaganą wytrzymałość i wzrost energii dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.