Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Racetiger RC po prostu stał się bardziej sportowy - węższa środkowa szerokość w porównaniu z ubiegłorocznym modelem umożliwia szybsze zmiany krawędzi i ogólnie bardziej dynamiczny styl jazdy
Racetiger RC z tytanowym paskiem i nieco wydłużonym karbonowym dziobem - w porównaniu do zeszłorocznego modelu - zachwyca wyważeniem i zwinnością. Uniwersalne wśród wyścigowych nart są RC, które są zaskakująco łatwe w prowadzeniu nawet przy niższych prędkościach dla doświadczonych narciarzy.
Carving w najlepszym wydaniu! Pod względem właściwości jezdnych godne uwagi są Tailored Carbon Tips, które zauważalnie zmniejszają ilość wymaganej siły, szczególnie podczas rozpoczynania łuku. Zintegrowane karbonowe paski kierują moc dokładnie tam, gdzie jest ona potrzebna. Tytanowy pas zapewnia niezbędną sztywność, zwinność i zrównoważone właściwości driftu.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty gigantowe, Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg, 110 kg, 120 kg |
Technologia 3D.GLASS to innowacja w celu poprawienia wydajności i stabilności w czasie jazdy na nartach w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu z klasyczną konstrukcją glass, trójwymiarowy i wielokrotnie składana szklana warstwa w obszarze wiązania zwiększa przyleganie krawędzi i dynamizuje odbicie w łuku.
Dynamiczne, szybkie, precyzyjne i niezwykle lekkie. Karbon, Aramid, Titanal i ultralekkie drewno, to niezwykły zestaw najwyższej jakości materiałów, za pomocą których stworzono nowe super lekkie rdzenie - Full Sensor Woodcore extraLIGHT. Rdzenie tych modeli wykonano z rygorystycznie wyselekcjonowanego drewna topoli i paulowni. W strefach, które przenoszą najmniejsze obciążenia, dodatkowo odciążono je, drążąc wzdłużne, puste kanały. Dzięki wzmocnieniu rdzeni włóknem węglowym, można było pozwolić na zmniejszenie ich grubości, co dodatkowo zredukowało wagę. W górnej powierzchni narty, w strefie dzioba i piętki, warstwę Titanalu zastąpiono Aramidem. Jest to tworzywo niezwykle lekkie, o nadzwyczajnej sztywności i zdolności do tłumienia drgań.
Wzmocnione boki nart specjalnie przygotowanym materiałem (ABS), który nie tylko wzmacnia krawędzie, ale również tłumi drgania. Dzięki tej konstrukcji narty są bardziej stabilne i bezpieczniejsze przy większych prędkościach, zarówno w głębokim śniegu, jak i na twardym podłożu.
Warstwa stali w rdzeniu narty. Dodaje narcie sprężystość. Zapewnia maksymalną dynamikę jazdy.
Podstawa P-Tex 2000 - wysokiej jakości spiekana podstawa. Wykorzystuje polietylenowe kulki wciśnięte w jeden duży i solidny blok, z którego następnie odcina się cienkie paski. Powoduje to bardzo twarde podłoże, które jest stosunkowo porowate i łatwo przyjmuje wosk, zwłaszcza po wielu zastosowaniach. Zapewnia to łatwiejszą regulację między twardością śniegu a twardością wosku.
Wzmocnienie tytanową płytą - niezawodnie pochłania silne uderzenia, zapewnia stabilność, a jednocześnie zmniejsza wagę nart.