Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Nowa płyta M-Plate, profesjonalna technologia i zaawansowany rozwój inspirowany Pucharem Świata gwarantują wyjątkową wydajność dla juniorów, którzy chcą osiągnąć najlepsze wyniki.
RC4 NOIZE GS JR. (123-153) oferuje doskonałe trzymanie krawędzi i bezpośredni transfer mocy, zapewniając młodym zawodnikom maksymalną stabilność i kontrolę w każdym zakręcie. Konstrukcja rdzenia z drewna bukowego topoli zapewnia niezbędną elastyczność i bardzo wydajne odbicie, zapewniając płynną i dynamiczną jazdę, nawet przy dużych prędkościach.
Technologie Shaped Ti i Race Sidewall zapewniają doskonałą stabilność, wysoką wydajność i precyzyjne sterowanie podczas szybkich manewrów. Konstrukcja Sandwich Sidewall gwarantuje doskonałe trzymanie krawędzi i wyjątkową kontrolę.
Spiekane podstawy i tuning World Cup zapewniają maksymalny poślizg i zapewniają doskonałe osiągi na każdym torze. Technologie M-Plate i RACE CODE zapewniają optymalny transfer energii i elastyczność dla maksymalnej wydajności. Fischer RC4 NOIZE GS JR. (123-153) - idealny wybór dla młodych zawodników, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na torze wyścigowym i dążyć do zwycięstwa.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Lekki, drewniany rdzeń przynosi stabilność połączoną z lekkością dla wyważonej twardości i dobrego balansu.
Pieczęć jakości RACE CODE jest znakiem najwyższego poziomu marki Fischer. Bliski kontakt osób z rozwoju Fischer i sportowców zapewnia, że ??cenne sugestie i uwagi są przekazywane bezpośrednio do innowacji technologicznych.
Dzięki zmienionemu procesowi produkcji konserwacja i serwisowanie krawędzi nart jest teraz znacznie łatwiejsze.
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
RDZENIE
SANDWICH Sidewall
Drewniany rdzeń z podwójną, titanalową powłoką, całość konstrukcji wzmocniona włóknem węglowym (Air Carbon). Efekt? Doskonałe trzymanie krawędzi i wyjątkowa płynność jazdy.
Odpowiednie dopasowanie grubości i formy tego wyjątkowo mocnego aluminium do docelowej grupy osiągów jest podstawą nart o optymalnej sztywności, stabilności i kontroli.
Spiekane podstawy mają wyjątkowe właściwości woskowania i bardzo długą żywotność.
Na najmodniejszej szlifowanej lince na świecie zyskają krawedzie i płozy precyzyjne, ostateczne przygotowanie na stopniu Światowego pucharu.