Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Specjalizując się w długich skrętach, narta ta jest najlepszą opcją do utrzymania nieograniczonej kontroli przy maksymalnej prędkości. Narta RC4 Noize jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię Noize Control™, która zapewnia płynną i elastyczną jazdę nawet przy najwyższych prędkościach.
Konstrukcja Shaped Ti poprawia stabilność i przyczepność krawędzi oraz daje pewność, że możesz mocniej naciskać i zwiększać prędkość. Sercem RC4 Noize jest rdzeń z litego drewna, który zapewnia mocną i responsywną jazdę, która jest niezwykle żywa pod stopami. Doświadcz niezrównanego przyspieszenia dzięki innowacyjnej płycie World Cup, która daje przewagę w każdym wyścigu. Zapnij pasy i przygotuj się na pobicie swoich najlepszych czasów. Bo właśnie do tego zostały stworzone RC4 Noize LT Pro.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 130 kg |
Noize Control™ to unikalna technologia druku opracowana przez dział wyścigowy. Dzięki zastosowaniu metalicznych pigmentów na określonych obszarach powierzchni, narty są cichsze, łatwiejsze do kontrolowania i poprawiają przyspieszenie.
Dzięki zmienionemu procesowi produkcji konserwacja i serwisowanie krawędzi nart jest teraz znacznie łatwiejsze.
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
RDZENIE
SANDWICH Sidewall
Drewniany rdzeń z podwójną, titanalową powłoką, całość konstrukcji wzmocniona włóknem węglowym (Air Carbon). Efekt? Doskonałe trzymanie krawędzi i wyjątkowa płynność jazdy.
Odpowiednie dopasowanie grubości i formy tego wyjątkowo mocnego aluminium do docelowej grupy osiągów jest podstawą nart o optymalnej sztywności, stabilności i kontroli.
Spiekane podstawy mają wyjątkowe właściwości woskowania i bardzo długą żywotność.
Drewniany rdzeń zachowuje naturalne właściwości drewna. Nowy rdzeń zapewnia stabilność i płynną jazdę.
Na najmodniejszej szlifowanej lince na świecie zyskają krawedzie i płozy precyzyjne, ostateczne przygotowanie na stopniu Światowego pucharu.