Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czerwony, Niebieski |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 70 kg |
To doskonały materiał w przemyśle lotniczym - jest bardzo lekki i niezwykle mocny. Zapewnienia łatwość obsługi i najlepszą możliwą wydajność nart.
Konstrukcja ścian bocznych mająca na celu zapewnić krawędziom stabilność i wytrzymałość.
Spiekane podstawy mają wyjątkowe właściwości woskowania i bardzo długą żywotność.
Nowe, dwuczęściowe rozwiązanie systemowe o najniższej możliwej wadze i bezpośrednim przenoszeniu siły.