Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Dostępne zestawy: K12 TRI GW / K14 FREEFLEX ST / K14 FREEFLEX GW DEMO
KÄSTLE RX12 SL to topowy model slalomowy zaprojektowany dla ambitnych narciarzy, którzy oczekują maksymalnej precyzji, szybkiej reakcji i wysokiej dynamiki w skręcie. Dzięki szerokości 68 mm pod butem oraz krótkiego do średniego promienia skrętu narty idealnie nadają się do szybkich, krótkich łuków carvingowych na przygotowanych trasach.
Model ten został stworzony z myślą o jeździe w proporcji około 95% trasa / 5% inne warunki, z wyraźnym naciskiem na sportową i bardziej wyczynową jazdę.
Dzięki konstrukcji Infini-Core Race, technologii Hollowtech Race oraz budowie sandwich z dodatkiem włókna węglowego i szklanego RX12 SL oferują wysoką sztywność skrętną, doskonałe trzymanie krawędzi i stabilność nawet przy agresywnej jeździe.
Szerokość 68 mm pod butem
Typowa szerokość slalomowa. Umożliwia bardzo szybkie przejście z krawędzi na krawędź i maksymalną kontrolę na twardym śniegu.
Promień skrętu (11 – 13,5 m w zależności od długości)
Krótki promień jest idealny do dynamicznych, krótkich skrętów i agresywnej jazdy carvingowej.
Konstrukcja: Hollowtech Race / Infini-Core Race / Full Sidewall
Konstrukcja o charakterze wyczynowym, zapewniająca wysoką sztywność skrętną. Połączenie rdzenia drewnianego, włókna węglowego i szklanego gwarantuje maksymalną stabilność, precyzję i energię w skręcie.
Fast Grip dziob i piętka
Wspomaga szybkie inicjowanie skrętu i agresywne prowadzenie krawędzi.
K12 TRI GW – sportowy uniwersał
Wydajne wiązanie dla większości sportowych narciarzy.
Główne zalety:
K14 FREEFLEX ST – maksymalna wydajność
Wiązanie o charakterze wyczynowym, zapewniające maksymalny transfer siły.
Główne zalety:
K14 FREEFLEX GW DEMO – wydajność i regulacja
Wysokiej klasy wiązanie z szerokim zakresem regulacji.
Główne zalety:
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 140 kg |
Technologia Hollowtech 2.0 została opracowana z myślą o nartach wyścigowych i wyczynowych modelach zjazdowych. Jest ona jeszcze większa niż poprzednio i zapewnia jeszcze płynniejszą jazdę nawet przy najwyższych prędkościach Pucharu Świata.