Szukasz narty frontside'owej, która reaguje na każdy wkład energii, a jednocześnie jest łatwa w prowadzeniu? Zupełnie nowy model Stormbird 80 łączy metalową konstrukcję z drewnianym rdzeniem Blizzard TrueBlend Piste, który ma unikalny profil zapewniający intuicyjne wrażenia w każdym skręcie.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Zielony, Złoty, Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Wartość Rockeru to podstawowy parametr który wpływa na zwrotność i kontrolę nowoczesnych nart carvingovyvh. W każdym modelu profil zmienia się o 2 mm, tak aby dopasować narty do potrzeb różnych użytkowników. Rocker 2 mm zapewnia lepszą przyczepność na nieprzygotowanych stokach i szybsze przechodzenia z krawędzi na krawędź.
DOSKONALE WYWAŻONY FLEX DOSTĘPNA WYDAJNOŚĆ
Dwa różne rodzaje drewna specjalnie połączone w jeden drewniany rdzeń. Podłużnice o różnej gęstości są dopasowane pod względem ilości i długości, tworząc 3 obszary o różnej gęstości dla precyzyjnej kontroli flexu.
Drewniany rdzeń Trueblend Piste został zaprojektowany z twardszą strefą flex w środku, aby zapewnić stabilność i przyczepność krawędzi, średnią strefą flexprzed i za wiązaniami, aby zapewnić kontrolę, oraz miękką strefą flex na czubku i ogonie, aby zapewnić łatwą inicjację i zwolnienie łuku. Technologia Trueblend pozwala nam precyzyjnie kontrolować flex na całej długości narty i w każdym rozmiarze.