CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja Freestyle Kolbenka

 

PROMOCJA ZOSTAŁA WSTRZYMANA Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH PO STRONIE PARTNERA FREESTYLE KOLBENKA
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM, ZGODNIE Z WARUNKAMI PROMOCJI, WYDANE JUŻ VOUCHERY NIE SĄ WAŻNE

 

Freestyle Kolbenka i symulatory narciarskie oraz do snowboardingu Maxxtracks

Freestyle Kolbenka to multisportowa hala w Pradze wyposażona w unikalne symulatory narciarskie i snowboardowe. Nieważne czy jesteś wiecznym początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą. Symulatory Maxxtracks pomogą Wam przenieść się na wyższy poziom w jeździe na nartach czy snowboardzie. We Freestyle Kolbence dowiesz się wszystkiego od podstaw, wypróbujesz techniki i przez pół godziny potrenujesz tak, jak na ośnieżonej trasie przez dłuższy czas. Każdego dnia w roku.

Symulatory Maxxtracks są oparte na unikalnej technologii ruchomej taśmy z regulowaną prędkością i kątem nachylenia. Trudniejszy poziom i warunki wpływają bezpośrednio na Twoje ciało, możesz trenować łuki w pługi, jak i carvingowe.

Dlaczego warto trenować na symulatorach Maxxtracks?

Całoroczna szkoła nauki jazdy na nartach i snowboardingu

Nie czekaj na zimę, we Freestyle Kolbence na nartach czy snowboardzie możecie jeździć przez cały rok. Nauka na symulatorach Maxxtracks jest znacznie skuteczniejsza niż próby i błędy na prawdziwym śniegu, dzięki czemu poprawisz się szybciej, niż się tego spodziewasz. Zaskoczysz samego siebie i będziesz w stanie poradzić sobie ze wszystkimi sytuacjami na stoku.

Nauczenie swojego dziecka jazdy na nartach jest niemal niemożliwe i nieefektywne. Kto kiedykolwiek próbował, potwierdzi nasze słowa.