CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja Harrachov Card

HARRACHOV CARD – SKOCZ PO WIĘCEJ...

WAKACJE W HARRACHOWIE – WSPANIAŁE WRAŻENIA ZE ZNIŻKAMI

Wciąż zastanawiasz się dokąd wyjechać na wakacje? Największy górski ośrodek w zachodnich Karkonoszach – Harrachov ma wiele do zaoferowania swoim gościom przez cały rok. Aktywny wypoczynek, przygody z adrenaliną i relaks. Wszystko to można przeżyć zarówno w zimie, jak i w lecie, czerpiąc wiele zniżek i korzyści z karty lojalnościowej HARRACHOV CARD.

Dzięki HARRACHOV CARD wjazd kolejką na sam szczyt Diabelskiej Góry jest tańszy. Można tam wybierać spośród niezliczonych szlaków pieszych i rowerowych, odkrywając w ten sposób piękno Karkonoszy albo wrócić kolejką do Harrachova. W zimie narciarze mogą wybierać spośród czterech tras o różnych stopniach trudności. Dla miłośników narciarstwa biegowego przygotowano wiele tras, na które z łatwością można się dostać. Prozdrowotne strefy wellness zapewnią relaks i odpoczynek nie tylko dla całego ciała, ale i ducha po mniej lub bardziej zajętym dniu.

Z HARRACHOV CARD macie wiele możliwości każdego dnia i możecie doświadczać coraz to nowych rzeczy. Dzień pełen adrenaliny i zabawy można zorganizować w parku linowym, a skoki z 10 metrów w Vertical Parku (park pionowy) w samym centrum Harrachova. Na 9-dołkowym polu golfowym można spróbować tej ekscytującej i prestiżowej gry. W razie potrzeby można przejść do gry w minigolfa. Wypożyczenie rowerów elektrycznych czy quadów jest o wiele tańsze dzięki Harrachov Card.

Również w czasie niepogody jest wiele możliwości na spędzenie dnia z HARRACHOV CARD – wizyta na krytym basenie czy kulturalna i historyczna podróż w muzeum w Harrachovie i jego otoczenie z pewnością sprawią, że wakacje będą udane.

Z kartą HARRACHOV CARD można także wyjechać poza Harrachov, cały czas korzystając z rabatów. Przechadzka po koziej farmie i młynie w Pěnčíně, pływalnie, muzea, Muzeum Mineralogiczne czy zjeżdżalnia grawitacyjna w Polsce – wystarczy wybrać. Dzięki HARRACHOV CARD możecie cieszyć się pełnymi wrażeń i urozmaiconymi wakacjami, które nie nadwyrężą rodzinnego budżetu. Wystarczy zaplanować co chcecie robić podczas wakacji w Harrachovie i zawsze pokazywać kartę, dzięki której uzyskacie wiele rabatów. Dzięki rabatom można otrzymać od 10 do 30% upustu, dzięki czemu wszelkie aktywności będą jeszcze bardziej przystępne cenowo, co z pewnością doceni każdy z Was.

Więcej informacji o Harrachov Card oraz wykaz zniżek i innych korzyści można znaleźć na:

harrachov-card