CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Warunki uzyskania darmowej lekcji we Freestyle Kolbenka

 

PROMOCJA ZOSTAŁA WSTRZYMANA Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH PO STRONIE PARTNERA FREESTYLE KOLBENKA
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM, ZGODNIE Z WARUNKAMI PROMOCJI, WYDANE JUŻ VOUCHERY NIE SĄ WAŻNE

 

Warunki uzyskania i wykorzystania jednej, darmowej lekcji narciarskiej na symulatorze Maxxtracks we Freestyle Kolbenka
(dalej darmowa lekcja)

 1. Każdy klient sklepu Topnarty.pl, który zapłaci za swój zakup i potwierdzi zainteresowanie darmową lekcją w formularzu zamówienia na Topnarty.pl, uzyska prawo do jednej, bezpłatnej narciarskiej albo snowboardowej darmowej lekcji przez 45 minut na symulatorze Maxxtracks we Freestyle Kolbenka. Darmową lekcję można wykorzystać do 31.8.2018 przy zakupie w sezonie letnim i do 30.4.2019 przy zakupie w sezonie zimowym, i to w środy albo piątki od godz. 14.00 do 18.00. Wykorzystanie darmowej lekcji wymaga wcześniejszej rezerwacji na https://freestylekolbenka.isportsystem.cz pod zakładką Simulátor ski i snb (ewentualnie pod tel. +420 727 989 289 albo email-em info@freestylekolbenka.cz). W przypadku niewykorzystania zarezerwowanej lekcji klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za anulowanie zgodnie z cennikiem Freestyle Kolbenka.

 2. Minimalna wartość jednego zakupu, uprawniającego do uzyskania darmowej lekcji wynosi 350 PLN.

 3. Prawo do darmowej lekcji przysługuje klientowi tylko jeden raz za zakup w sezonie letnim w okresie maj – sierpień i tylko jeden raz za zakup w sezonie zimowym w okresie wrzesień – marzec. W przypadku wielokrotnych zakupów podczas tego samego, letniego albo zimowego sezonu, przez tego samego klienta, klient nie ma prawa żądać wydania vouchera na darmową lekcję. Klient jest zobowiązany do bezpośredniego poinformowania w formularzu zamówienia albo za pośrednictwem mail-a, że otrzymał już darmową lekcję we Freestyle Kolbenka za zakup na Topnarty.pl w tym sezonie letnim albko zimowym.

 4. Administrator sklepu internetowego zastrzega sobie prawo do odmowy uzyskania darmowej lekcji klientowi, którego dane zawarte w zamówieniu (np. adres zamieszkania albo adres dostawy, albo mail, albo nr telefonu) odpowiadają zamówieniu innego klienta, który uzyskał już darmową lekcję w tym sezonie albo klientowi, u którego jest podejrzenie, że jego zamówienie zostało podzielone na kilka zamówień wyłącznie w celu uzyskania darmowych lekcji.

 5. Klient, który ma prawo do darmowej lekcji otrzyma unikalny kupon od Topnarty.pl po opłaceniu zakupu wraz z dostawą towaru. Ten voucher wraz z dokumentem (dowodem osobistym, paszportem albo innym oficjalnym dokumentem ze zdjęciem) i fakturą za zakup na stronie www.topnarty.pl, wraz z którą wydano voucher na darmową lekcję, klient przedłoży najpóźniej do końca tego sezonu w recepcji arealu Freestyle Kolbenka w Pradze przy ul. Kolbenova 898/11. Po okazaniu vouchera będzie można wziąć udział w darmowej lekcji. Proszę pamiętać, żeby imię i nazwisko osoby, która skorzysta z darmowej lekcji, zostało poprawnie wpisane w formularzu zamówienia na www.topnarty.pl, ponieważ te dane zostaną wydrukowane na voucherze, dlatego muszą być zgodne z okazanym dokumentem ze zdjęciem w recepcji Freestyle Kolbenka.

 6. Wygenerowany voucher i prawo do skorzystania z darmowej lekcji są niezbywalne i obowiązują tylko w tym sezonie letnim albo zimowym.

 7. Prawo do darmowej lekcji, wygenerowany voucher na darmową lekcję i na jego podstawie możliwość skorzystania z darmowej lekcji nie mogą być wypłacone w gotówce lub zrefundowane w inny sposób.

 8. Roszczenie prawa do darmowej lekcji, vouchera na darmową lekcję i wykorzystania darmowej lekcji we Freestyle Koblenka jest wykluczone na drodze prawnej.

 9. Promocja jest ważna do 31.03.2019 r. lub do odwołania.

 10. Administrator sklepu Topnarty.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego odwołania promocji w dowolnym momencie, w tym wygaśnięcia wydanych voucherów na darmową lekcję bez żadnych odszkodować. Informacje na temat przedwczesnego zakończenia promocji oraz ważności wydanych już voucherów na darmową lekcję zostaną opublikowane wyłącznie na stronie sklepu Topnarty.pl.

 11. Jednocześnie administrator sklepu zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania konkretnemu klientowi prawa do darmowej lekcji bez podania przyczyny i bez możliwości żądania odszkodowania.
 12.  
 13.  
 14.