CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 500 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Halti Team 2014 W

Halti
TypZniżka
Delivery
Warianty produktów oznaczone dostępnością: dostępne (1-2 dni) doręczymy do dwóch dni roboczych
Zniżka 62%
1 708 zł
655 zł
Łącznie z podatkiem VAT plus przesyłka
Kolor  Termin dostawy
wielkość 

Damska kurtka zimowa Halti TEAM 2014 do narciarstwa zjazdowego

Luksusowy kawałek odzieży sportowej. Kurtka, jej krój i wyposażenie, zainspirowane są kolekcją strojów reprezentacji Finlandii. W porównaniu z odzieżą reprezentacji model jest bardziej nowoczesny i elegancki. Kurtka o wysokiej oddychalnościświetnie nadaje się do ntensywnej, dynamicznej jazdy na nartach, gdzie oczywista jest wielka prędkość.

 

Materi

DrymaxX Ultimate TS Stretch

Nieprzemakalny, wiatroszczelny, oddychalny, przetestowany. Materiał DrymaxX składa się z hydrofilowej, spójnej membrany, która zabrania przenikaniu wody (w kierunku powierzchni skóry) a równocześnie zapewnia bardzo dobrą oddychalność (w odwrotnym kierunku od powierzchni skóry). Transport wilgoci (oddychalność) przebiega na podstawie procesu fizyko-chemicznego, tzw. dyfuzji. Wilgoć przechodzi przez membranę w kierunku na zewnątrz, gdzie z warstwy zewnętrznej wyparowywuje. W porównaniu z innymi przepuszczalnymi membranami nie dochodzi w przypadku membrany DrymaxX do zatykania porów i ztraty oddychalności. Stabilna oddychalność oraz powolne wyprowadzanie pary wodnej na zewnątrz przeznacza materiał DrymaxX do zastosowania w produkcji ubrań sportowych oraz zimowych ubrań narciarskich. Kolejną niezbedną właściwością, by narciarskie ubranie Halti było nieprzemakalne, jest wysokiej jakości wykonanie szwów. Wszystkie szwy spajające materiał DrymaxX są chronione specjalnym przylegającymi taśmami. Klejone szwy zapewniają uszczelnienie wszystkich mikrootworów. Kieszenie, suwaki oraz otwory wentylacyjne są zaprojektowane tak, by nie przemakały. Materiał zawiera włókna elastyczne, które umożliwiają naciągnięcie materiału aż o 20%. Materiał elastyczny zapewnia świetny fason oraz maksymalny komfort podczas noszenia.

Ocieplina

DuPont Comfot Max Classic 80

ocieplina wielowarstwowa charakteryzuje się świetnymi właściwościami oraz lekkością. Materiał High-Tech składa się z 4-5 razy więcej warstw niż zwykłe wypełnienia. Każda warstwa waży tylko 5 - 10 g/m2. Wielowarstwowość oraz niewarygodna lekkość gwarantują świetne właściwości użytkowe tego materiału.

Słup wody

15000 mm

Oddychalność

20000 g/m2/24h

Dane techniczne

 • odpinany pas biodrowy

 • szmatka na gogle

 • wewnętrzne mankiety z materiału Lycra

 • wentylacja

 • nieprzemakalne suwaki

 • kieszeń na karnet narciarski

Kategoria produktu

Dla kogo: Damskie

Opis techniczny

 • Prodyšnost (g/m2 za 24h
  20000 g/m2 za 24h
 • Vodní sloupec (mm)
  10000 mm
 • Materiał
  DrymaxX Ultimate TS Stretch

Inni klienci kupili także te produkty

Typ
Delivery
  469 zł   351 zł
Typ
Delivery
  100 zł   81 zł
Typ
  28 zł   21 zł
Zniżka
  83 zł   50 zł
Zniżka
  103 zł   67 zł
  336 zł   302 zł
nowy