| Dla kogo: | Dziecięce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg |
Konstrukcja CAP łączy rdzeń z włóknem szklanym i sprawia, że narty są lżejsze, bardziej wybaczające błędy i zwrotne.
Tradycyjna konstrukcja z drewnianym rdzeniem oferuje wyjątkowe połączenie energii, żywotności i stabilności.