CURV GT 85 REDEFINE jest pionierem pod względem przyjazności dla środowiska, ponieważ zmniejsza ekwiwalent CO2 o imponujące 36% w porównaniu do porównywalnych modeli. Jest innowacyjny i wykorzystuje płaskie włókna zamiast karbonu, co zapewnia pierwszorzędną wydajność przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Brąz |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm, 85 - 100 mm |
| Promień: | Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Potrójny promień, idealny do carvingu i driftu.
Z nowym rockerem On-Piste Fischer zapewnia maksymalną harmonię podczas wdrażania łuku i dla bardzo wydajnych sportowców. Ta technologia uniemożliwia nadmierne przycinanie nartami. Nowa geometria czubka, pochodząca od tradycyjnego zjazdowego kształtu końcówki, naprawdę imponuje nowym i znacznie bardziej harmonijnym inicjowaniem skrętu. Nie dochodzi do tego kosztem dynamiki, jest zrównoważony doskonałą przyczepnością krawędzi: właśnie wtedy, kiedy jest ona potrzebna, czyli precyzyjna krawędź narty na śnieżnym podłożu bez strat mocy.
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
RDZENIE
SANDWICH Sidewall
Drewniany rdzeń z podwójną, titanalową powłoką, całość konstrukcji wzmocniona włóknem węglowym (Air Carbon). Efekt? Doskonałe trzymanie krawędzi i wyjątkowa płynność jazdy.
Odpowiednie dopasowanie grubości i formy tego wyjątkowo mocnego aluminium do docelowej grupy osiągów jest podstawą nart o optymalnej sztywności, stabilności i kontroli.
Spiekane podstawy mają wyjątkowe właściwości woskowania i bardzo długą żywotność.