Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
RC4 Curv to topowe narty dla topowych narciarzy. Łączy w sobie osiągi rasowych nart wyścigowych z wszechstronnością nart uniwersalnych. Rezultat: doskonałe wrażenia z jazdy w zakrętach i radość z jazdy od pierwszego do ostatniego skrętu!
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Kolor: | Niebieski, Żółty |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 130 kg |
Niezwykle wytrzymała i lekka warstwa karbonu i włókna szklanego w obszarze wiązania zapewnia doskonałe trzymanie krawędzi i doskonałą stabilność.
Drewniany rdzeń pokryty karbonowymi włóknami przyczynia się do ekstremalnej sztywności skrętnej i jednocześnie bardzo niskiej wagi.
Najnowsze osiągnięcie w technologii Triple Radius, która zapewnia jeszcze łatwiejsze rozpoczęcie łuku. Sprawia również, że przenoszenie mocy i sterowanie są bardziej wydajne podczas pokonywania całego łuku.
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
RDZENIE
SANDWICH Sidewall
Drewniany rdzeń z podwójną, titanalową powłoką, całość konstrukcji wzmocniona włóknem węglowym (Air Carbon). Efekt? Doskonałe trzymanie krawędzi i wyjątkowa płynność jazdy.
Spiekane podstawy mają wyjątkowe właściwości woskowania i bardzo długą żywotność.
Na najmodniejszej szlifowanej lince na świecie zyskają krawedzie i płozy precyzyjne, ostateczne przygotowanie na stopniu Światowego pucharu.