CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

CENTRUM TESTOWANIA

lyze-test-1Nikt z nas nie lubi kupować przysłowiowego „kota w worku”. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wypożyczenia nart, które zamierzacie kupić, w celu ich wypróbowania i przetestowania. Za niewielką opłatą możecie w naszym TEST CENTRUM wypróbować wybrane przez Was modele i sprawdzić czy spełniają one Wasze wymagania. Możecie wybrać narty krótkie, slalomowe, super szybkie narty zjazdowe albo allround-owe, allmountain-owe czy croos-owe. Test Centrum znajduje się obok parkingu, zaledwie kilka kroków od kolejki linowej w Harrachovie na Rýžovišti.

001Narty przeznaczone do testów są dla Państwa przygotowywane w terminie od 1-go grudnia do 15-go kwietnia, codziennie w godzinach od 8.00 do 17.00 w naszej wypożyczalni przy Szkole Narciarskiej Classic. Podczas testowania jesteście Państwo pod fachową opieką naszych doradców, którzy pomogą w wyborze sprzętu najlepiej dopasowanego do charakterystyki i stylu Państwa jazdy. Jeżeli już zdecydujecie się Państwo na zakup, polecamy kupno w naszym sklepie internetowym. Jeżeli dokonacie u nas takiego zakupu, odliczymy Wam od ceny detalicznej koszty związane z wypożyczeniem i przetestowaniem nart.

lyze-test-centrum-1

Centrum Testowania – nie ma chyba lepszej okazji do zakupu nart , które najpierw możecie sprawdzić i osobiście wypróbować na stoku . Taką moż.liwość oferujeme swoim klientom jużdziś.

Zapraszamy do Harrachova do szkoły narciarskiej  CLASSIC .

Tutaj klienci mogą wypróbować większość nart różnych marek i modeli , znajdujących się w ofercie naszego sklepu.
Więcej informaci uzyskają Państwo pod numerami telefonicznymi : +420 602 492 169 lub +420 724 302 507
albo bezpośrednio w naszym burze przy sokole narciarskiej  CLASSIC .

Polecamy także skorzystać z naszych usłg doradczych w centrum doradztwa.

test-casopis-snow

classic-ski-school