CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Ski Team HARRANTI Harrachov

 

Sklep internetowy Topnarty.pl jest głównym partnerem sportowego zespołu wyścigowego narciarstwa zjazdowego Ski Team HARRANTI w Harrachovie.

Ski Team HARRANTI Harrachov jest zarejestrowanym klubem Związku Narciarzy Republiki Czeskiej. Głównym celem jego działań jest zachęcenie i uprawianie przez dzieci sportu. Dlatego koncentruje się na całorocznym, kompleksowym, sportowym przygotowaniu dzieci w wieku od 5 lat do kategorii uczniów (do 16 lat).

Wszystko to odbywa się w oparciu o ścisłą współpracę ze Sportowym Arealem Harrachov a.s. i Szkołą Podstawową w Harrachovie. Działalność Ski Teamu HARRANTI Harrachov i udział jego ponad 60 podopiecznych na krajowych i międzynarodowych zawodach jest możliwy dzięki wsparciu Stowarzyszenia Narciarzy Republiki Czeskiej, Miasta Harrachov, regionu Liberec oraz wkładu finansowego sponsorów.

Treningi są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów szkoły narciarskiej Classic, która jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Szkół Narciarskich (APUL). Jest to akredytowana placówka Ministerstwa Edukacji do edukowania zawodowych instruktorów narciarstwa w Republice Czeskiej.

Więcej informacji o działalności Ski Teamu HARRANTI Harrachov można znaleźć na stronie www.harranti.cz.

 

Harranti