CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Informacje dotyczące rabatów dla posiadaczy Harrachov Card

  1. Posiadacz Harrachov Card jest uprawniony do otrzymania rabatu na zakupy w sklepie internetowym Topnarty.pl: 20 % na narty i buty narciarskie, 15 % na rowery. Kwota rabatu zostanie odliczona od ceny pierwotnej ( detalicznej, przekreślonej ).

  2. Jeżeli towary są objęte promocją i cena promocyjna jest wyższa niż cena dla posiadacza Harrachov Card obowiązuje jedynie ta wyższa cena towaru.

  3. Rabat zostanie naliczony po wpisaniu na stronie www.topnarty.pl w formularzu zamówienia, w polu: „kod promocyjny“ kodu rabatowego HCARD-NARTY przy zakupie nart i butów narciarskich oraz HCARD-ROWER przy zakupie rowerów. Dodatkowo w polu „Uwagi“ w formularzu zamówienia należy wpisać nr kodu kreskowego karty Harrachov Card. Tożsamość posiadacza Harrachov Card i osoby składającej zamówienie musí być zgodna, a Harrachov Card musí być w momencie złożenia zamówienia aktywna.

  4. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami oferowanymi przez sklep internetowy w ramach innych akcji marketingowych, nie są wypłacane w gotówce ani zamieniane na jakiekolwiek inne bonifikaty.

  5. Rabaty można wykorzystać jedynie na zakup towaru a nie na pokrycie kosztów wysyłki, pakowania, montażu wiązań, usługi serwisowej itd.
W przypadku dalszych pytań dotyczących wykorzystania rabatów dla posiadaczy Harrachov Card prosimy o wysłanie maila na adres martin@levnelyze.cz .

harrachov-card