CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Kup i wygraj jeden z pobytów ze śniadaniem i skipasy w Dachstein West!

300. klient w grudniu 2016 i 300. klient w styczniu 2017 otrzyma pobyt dla 2 osób na 2 noce ze śniadaniem i skipasy do austriackiego regionu Dachstein West!

Warunki promocji:

 1. Organizatorem akcji „Kup i wygraj jeden z pobytów ze śniadaniem i skipasy w Dachstein West!”  (nazywanej dalej „Promocją”) jest właściciel sklepu internetowego Topnarty.pl (nazywany dalej „Organizatorem”).

 2. Promocja trwa od 01.12.2016 do 31.01.2017 r.

 3. W Promocji automatycznie weźmie udział każdy klient sklepu internetowego Topnarty.pl. Jeżeli dany klient nie chce brać udziału w akcji, musi zgłosić to w formie notatki w „Informacjach uzupełniających”, w formularzu zamówienia albo mail-em pod adresem: info@topnarty.pl.

 4. Uczestnicy Promocji mogą otrzymać darmowy pobyt w narciarskim regionie Dachstein West (nazywanym dalej „Pobytem”). Pobyt rozumiany jest jako zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju ze śniadaniem dla 2 osób na 2 noce w hotelu albo pensjonacie średniej kategorii, w regionie Dachstein West. Do Pobytu dołączany jest dwudniowy skipas dla 2 osób w regionie Dachstein West. Wszelkie dodatkowe usługi albo opłaty (np. koszty transportu, ubezpieczenie itp.) nie są częścią Pobytu i uczestnik Promocji, który otrzyma Pobyt, będzie musiał zapłacić za powyższe usługi albo opłaty.

 5. Promocja jest podzielona na dwa Pobyty.

 6. Pierwszy Pobyt otrzyma uczestnik Promocji, który będzie 300. klientem w grudniu 2016 r.; drugi Pobyt otrzyma uczestnik Promocji, który będzie 300. klientem w styczniu 2017 r. Oznaczeniem danego klienta będzie numer faktury za zakup w sklepie internetowym Topnarty.pl.
  Warunkiem do otrzymania Pobytu jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (imię, nazwisko, nazwa miasta) na stronie sklepu internetowego Organizatora oraz w materiałach promocyjnych (np. w newsletterach). Zgoda ta jest udzialana automatycznie, przy przystąpieniu klienta do konkursu.

 7. Organizator przekaże klientowi, który otrzyma Pobyt, voucher na usługi wliczone w Pobyt. Z voucherem klient skontaktuje się z określonym biurem rezerwacji, w którym sam ustali termin Pobytu, który może być zrealizowany w okresie od 07.01.2017 – 02.04.2017 r. Voucher jest niezbywalny, nie można go wymienić na gotówkę ani na żadną inną refundację i przepada automatycznie bez odszkodowania, jeżeli Pobyt nie zostanie zrealizowany w terminie 07.01.2017 – 02.04.2017 r.

 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestników z Promocji, którzy dopuścili się spekulacji, oszustwa czy innych praktyk, prowadzących do nadużycia  w ramach Promocji.

 9. Organizator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany zasad w trakcie trwania Promocji bez żadnego odszkodowania. Informacje o przedwczesnym zakończeniu Promocji zostaną opublikowane wyłącznie na stronie sklepu internetowego Topnarty.pl.

 10. Roszczenie na drodze sądowej odnośnie do Pobytu jest wyłączone.


Partnerem Promocji jest:

dachsteinwest GRA www out NOVE OD 15-16