CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

NARTY DLA DZIECI

lyze-test-1Często nie uświadamiamy sobie , że na nartach najbardziej pobawią i nauczą się dzieci. Im młodsze-mniejsze dziecko spotykasz na stoku , tym bardziej Cię to zadziwia. Dzieci nie przywiązują w ogóle wagi na jakim sprzęcie jeżdżą, byle tylko mogły dowoli śmigać po stoku. Dlatego wybór sprzętu dla dziecka to w dużej imerze to zasługa rodziców.

Większość dzieci jest zdolna do jazdy na nartach już w wieku od 3 lat. Do stawiania pierwszych kroków radzimy wybrać krótsze narty , nieco węższe i o mniejszej talii. Z doświadczeń naszych instruktorów szkoły narciarskiej Classic w Harrrachowie wiemy, iż zbyt szerokie narty carvingowe są dla dzieci zbyt trudne (ciężkie i toporne). Komplikują im jazdę , więc lepiej dostosować się do rady instruktora. Z kolei dla dzieci , które już jeżdżą na nartach od dłuższego czasu lepiej wybrać narty carvingi o wyraźniejszej talii..

Jeżeli chodzi o technologię nart dla dzieci , to najczęściej są to narty piankowe , o miękkiej konstrukcji, żeby dzieci mogły łatwo nartę opanować , no i oczywiście z dziecięcą szatą garficzną, która dla naszych dzieci jest bardzo ważna , a wiele firm podchodzi do tego z lekceważeniem.

W naszej ofercie nie brakuje nart dla małych zawodników , które wyglądają tak samo jak prawdziwe narty dla dorosłych zawodników., z tym że kosntrukcja tych nart jest dostosowana dla dzieci. Napewno również w tym sezonie powstanie problem wysłania dzieci na szkolne zgrupowanie narciarskie, więc w przypadku kiedy Wasze dziecko nigdy przed tym nie jeździło na nartach , polecamy na ten pierwszy raz wypożyć sprzęt w wypożyczalni. Jak tego dokonać? Najpierw trzeba wybrać długość nart odpowiednio do wzrostu dziecka – zasada jest taka , że narty povinny sięgać „pod brodę“. Następnie koniecznie zwróćcie uwagę na odpowiednio wysmarowane wiązanie , które powinno być nastawione odpowiednio do wagi dziecka. No a ostatnia rzecz to kask i buty , więc najlepiej kiedy dziecko samo wypróbuje buty , które mu będą odpowiadać .

Cena nowego zestawu: 3.000,- do 11.000,- CZK
Cena wypożyczenia zestwau dziecięcego/ dzień: 200,- CZK
Zalecana długość nart dla dziecka- początkującego narciarza: pod brodę
Nasza oferta: Narty dla dzieci »

« centrum doradztwa