CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Prezentacja ośrodka narciarskiego Kubinska hol’a

SKI Park Kubinska hol’a – zabawa dla całej rodziny!

Od tras freeride przez snowpark aż po dziecięcą szkółkę.

Ośrodek narciarski Kubinska hol’a oferuje doskonałe warunki dla osób w każdym wieku.

Opis obiektu:

SKI Park Kubinska hol’a położony jest w malowniczej, górskiej miejscowości Oravska Magura i jest jednym z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych na Słowacji. Na wysokości od 720 do 1390 m n. p. m., po stronie południowej miłośnicy sportów zimowych mogą znaleźć nowoczesny ośrodek narciarski z szerokim wyborem nartostrad i urządzeń transportowych o przepustowości 9000 osób na godzinę. Łączna wysokość to 676 m. Ośrodek jest otwarty od 8.30 do 15.30. Oferuje 1500 BEZPŁATNYCH miejsc parkingowych.

Trasy:

Do dyspozycji narciarzy jest 14 km tras, które są codziennie przygotowywane. W razie potrzeby są one sztucznie naśnieżane przy użyciu technologii firmy Johnson Controls. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą skorzystać z obszaru freeride i snowparku z wieloma przeszkodami do skoków, który jest wyposażony we własny wyciąg. Dla fanów narciarstwa biegowego przygotowaliśmy trasę o długości 5 km.

Sprzęt transportowy:

Posiadamy nowoczesne zaplecze górskiego transportu – 2 wyciągi krzesełkowe i 8 orczyków od firmy POMA. Łącznie o przepustowości 9000 osób na godzinę.

Usługi:

W sezonie zimowym w SKI Parku, oprócz doskonale przygotowanych stoków narciarskich, oferujemy miłośnikom zimowych sportów dodatkowe usługi: wypożyczalnie i serwis sprzętu narciarskiego. Początkujących na pewno zainteresuje szkoła narciarska, w której uczą profesjonalni instruktorzy z certyfikatami w swojej kategorii i mówiącymi w przynajmniej jednym języku obcym (angielski, niemiecki, węgierski, rosyjski i polski). Podczas dobrej jazdy na pewno Państwo zgłodnieją. Bezpośrednio w ośrodku oraz na stokach jest kilka kawiarni, gdzie można się odświeżyć albo usiąść na zalanym słońcem tarasie, gdzie nawet najbardziej wymagający klienci spędzą czas w miłej atmosferze. Można tam spróbować różnych przysmaków albo po prostu usiąść z przyjaciółmi przy dobrym winie. Restauracja znajduje się w pobliżu KIDS Parku i ma przestronny taras. W wybranych restauracjach SKI Parku Kubinska hol’a – ORAVA, SKI BAR i KUBINSKA HOL’A – znajdziecie codzienne menu za 3 EUR, herbatę za 0,50 EUR oraz gruszkową nalewkę za 0,70 EUR.

Dla dzieci:

Dla najmłodszych przygotowano dziecięcą szkółkę, w której dzieci uczą się narciarstwa poprzez zabawę na śniegu, stawiając w ten sposób pierwsze kroki na nartach. Podczas zajęć organizowane są liczne atrakcje i konkursy.

Więcej informacji można uzyskać na

www.kubinska.sk