CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Testovací centrum

lyze-test-1 Wybrane przez siebie narty mogą Państwo za niewielką opłatą wypożyczyć w naszym centrum testowym. Daje to Wam podobne możliwości i doświadczenia jak testerom Supertestu. Można wybierać spośród krótkich slalomówek, superszybkich gigantówek lub nart all-mountain, all-round czy crosowych. Dla Państwa wygody centrum testowe mieści się przy parkingu, parę kroków od wyciagu krzesełkowego w Harrachowie na R ýžoviště.

001 Narty testowe są do dyspozycji od 1.12 do 15.04, codziennnie od 8:00 do 17:00 w wypożyczlani szkoły narciarskiej Classic. Przez cały czas podczas testowania mają Państwo możliwość fachowej konsultacji bezpośrednio na stoku z instruktorami narciarstwa, członkami demoteamu ČR, którzy chętnie poradzą Państwu odnośnie techniki carvingowej jak i wyboru odpowiedniego modelu. Jeśli mają już Państwo wybrany model, kolejną zaletą jest możliwość zakupienia ich w sklepie internetowym. Od ceny zakupu będzie odliczona kwota jaką wydali Państwo na wypożyczenie nart testowych.

lyze-test-centrum-1

Centrum testowe – samo obejrzenie nart, które chce się kupić to mało. Przetestowanie tych nart to jest świetna sprawa. Teraz jest to możliwe.

Zapraszamy do Harrachova do szkoły narciarskiej CLASSIC .

Można tu przetestować większość modeli i marek sprzedawanych w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji można uzyskać pod czeskimi nr tel 602492169 lub 724302507 oraz bezpośrednio w biurze szkoły narciarskiej CLASSIC .

Polecamy skorzystać z naszego centrum doradztwa .

test-casopis-snow

Naszym partnerem
jest szkoła narciarska CLASSIC w Harrachově.
classic-ski-school