CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

WARUNKI UZYSKANIA I WYKORZYSTANIA JEDNODNIOWEGO, DARMOWEGO SKIPASU DO OŚRODKA NARCIARSKIEGO OPALISKO

(zwanym dalej darmowym skipasem)

 1. Każdy klient sklepu Topnarty.pl, który zapłacił za zakup i potwierdził swoje zainteresowanie darmowym skipasem w formularzu zamówienia, nabywa prawo do otrzymania 1 jednodniowego, darmowego skipasu w Opalisko na sezon zimowy 2015/2016.

 2. Minimalna wartość zakupu, kwalifikująca się do otrzymania darmowego skipasu, wynosi 350 zł.

 3. Prawo do otrzymania darmowego skipasu przysługuje klientowi tylko jeden raz w sezonie zimowym 2015/2016. W przypadku ponownego zakupu przez tego samego klienta w sezonie zimowym 2015/2016, klientowi nie przysługuje prawo do ponownego otrzymania darmowego skipasu. Klient jest zobowiązany do powiadomienia bezpośrednio w formularzu zamówienia albo poprzez e-mail, że darmowy skipas do Opalisko w sezonie 2015/2016 został już wcześniej wydany na podstawie zakupów na www.topnarty.pl albo www.narty-wakacje.pl.
  Właściciel sklepu internetowego na potrzeby akcji promocyjnej zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego skipasa klientowi, u którego dane w zamówieniu (np. adres zamieszkania/pobytu albo adres dostawy, albo adres e-mail lub nr telefonu) pokrywają się z innym zamówieniem innego klienta, albo gdy zamówienie będzie budzić podejrzenie, iż zostało specjalnie rozłożone na części tylko i wyłącznie w celu otrzymania kolejnego darmowego skipasa.

 4. Klient, który uzyskał prawo do otrzymania darmowego skipasu, wraz z fakturą otrzyma unikalny voucher od sklepu Topnarty.pl. Voucher wraz z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport albo inny oficjalny dokument ze zdjęciem) oraz fakturę za zakup na www.topnarty.pl , z którą został wydany voucher na darmowy skipas, klient okazuje w ośrodku narciarskim Opalisko, w sezonie zimowym 2015/2016. Jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń, w kasie ośrodka zostanie wydany jednodniowy, darmowy skipas do ośrodka narciarskiego Opalisko. W formularzu zamówienia na www.topnarty.pl proszę podać dokładne imię i nazwisko osoby, dla której będzie przeznaczony skipas, ponieważ dane te zostaną przedrukowane na voucher i muszą być zgodne z danymi w okazanym dokumencie tożsamości, w skiarealu Opalisko.

 5. Wygenerowany voucher, a następnie wydany skipas nie są zbywalne i obowiązują tylko w sezonie zimowym 2015/2016.

 6. Nabyte prawo do otrzymania darmowego skipasa, wygenerowany voucher na darmowy skipas i na jego podstawie uzyskany skipas nie są wypłacane w gotówce i nie podlegają zwrotowi.

 7. Dochodzenie praw do otrzymania darmowego skipasu, vouchera na darmowy skipas i samego karnetu narciarskiego w ośrodku Opalisko jest wykluczone z drogi prawnej.

 8. Akcja jest ważna do 31. 3. 2016 r. lub do odwołania. Właściciel sklepu internetowego Topnarty.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej, w tym do zakończenia realizowania darmowych karnetów narciarskich na podstawie wydanych voucherów, bez żadnych praw klienta do odszkodowania. Informacje na temat wcześniejszego zakończenia akcji promocyjnej albo/i wcześniejszego zakończenia realizowania darmowych karnetów narciarskich na podstawie wydanych voucherów, będą publikowane wyłącznie na stronie sklepu internetowego Topnarty.pl.

 9. Właściciel sklepu internetowego zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia vouchera i darmowego skipasu konkretnemu klientowi, bez podawania przyczyny i bez prawa klienta do odszkodowania.

 10. Klient uprawniony do uzyskania skipasu, który potwierdzi chęć jego otrzymania wypełniając formularz zamówienia na stronie www.topnarty.pl , wyraża jednocześnie zgodę na przekazanie swojego adresu mailowego administratorowi ośrodka narciarskiego w celu otrzymywania newsletterów dotyczących ośrodka Opalisko.