CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 2 500 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Zniżka dla klientów Classic Ski School

Informacje o zniżkach oferowanych klientom Classic Ski School (zwanych dalej również „klientami partnera”) przy zakupie w sklepie internetowym Topnarty.pl:

Każdy klient Classic Ski School ma prawo do zniżki w wysokości 15% od pierwotnej ceny albo 2% od ceny promocyjnej na www.topnarty.pl.

Kod rabatowy: CLASSIC-TN

Do zakupu ze zniżką przejdź TUTAJ.

 

Szczegółowe warunki korzystania ze zniżek:

  • Standardowa zniżka dla klientów partnera przy zakupie na www.topnarty.pl wynosi 15% i zawsze jest odejmowana od pierwotnej (przekreślonej) ceny.
  • Na towary promocyjne, dla których pierwotna detaliczna (bieżąca) cena w sklepie internetowym Topnarty.cz jest prezentowana promocyjna zniżka, która jest większa niż powyższa standardowa 15% zniżka dla klientów partnera, klient partnera ma prawo tylko do tej większej promocyjnej zniżki, tj. może połączyć tylko z dodatkową zniżką 2% dla klientów partnera. Te dodatkowe 2% zniżki w sklepie internetowym jest odejmowane od aktualnie obowiązującej ceny.
  • Prawo do zniżki potwierdza się, wprowadzając kod rabatowy CLASSIC-TN w polu „kod promocyjny” w formularzu zamówienia na stronie www.topnarty.pl.
  • Ze zniżek można korzystać do końca promocji, co zostanie ogłoszone tutaj.
  • Zniżek nie można łączyć ze sobą ani ze specjalnymi rabatami albo innymi zniżkami ani ich kumulować. Jedynym wyjątkiem jest wspomniana powyżej dodatkowa zniżka w wysokości 2%, którą można dodać do promocyjnej zniżki w sklepie internetowym Topnarty.pl.
  • Zniżki można stosować wyłącznie na zakup towarów i nie dotyczą one opłat wysyłkowych, pakowania, montażu wiązań itp.
  • Zniżek nie można stosować do marki Thule.
  • Zniżki nie można wypłacić gotówką ani zrefundować w inny sposób.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące warunków tej promocji, wyślij wiadomość e-mail na adres martin@levnelyze.cz.