| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Purpurowa |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 90 kg |
Parametry reakcji nart udoskonalono warstwą tytanu, znajdującą się na drewnianym rdzeniu. Narty zachowują elastyczność przez bardzo długi czas, dzięki technologii Mono Titanium zastosowanej w bocznych partiach nart.