Wytrzymałe narty twin-tip dla dzieci.
Niech pierwsze skręty na nartach się liczą, zabierz na nie dziecięce narty Armada ARJ. Dzięki progresywnej geometrii, trwałej, solidnej konstrukcji i małemu promieniowi skrętu, ARJ ma wszystkie narzędzia, których dziecko potrzebuje, aby dobry dzień stał się najlepszym dniem w życiu.
| Dla kogo: | Dziecięce, Dziewczęce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Początkujący, Rekreacyjny |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Beżowy |
| Rodzaj rdzenia: | Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 50 kg |
Dzioby i pięty z rockerem są połączone z dodatnim camberem pod stopą, dzięki czemu narty z łatwością przecinają nieprzewidywalny śnieg i utrzymują solidny carve, gdy jest taka potrzeba.
Włókna zwiększające trwałość nart zachowując ich elastyczność.
Zainstalowane warstwy ABS, położone obok rdzenia.
Trwały i szybki ślizg o niskiej potrzebie konserwacji.