Dziecięce narty carvingowe. Narta przeznaczona jest dla szerokiego grona małych narciarzy - od początkujących do zaawansowanych. Narta potrafi jeździć łukiem na krawędzi, ale poradzi sobie również w poślizgu.
Wiązanie VIST junior 4.5 jest odpowiednie dla butów o rozmiarze 184-275 mm i wadze do 45 kg.
Wiązanie VIST junior 7.5 jest odpowiednie dla butów o rozmiarze 244-335 mm i wadze do 75 kg.
| Dla kogo: | Dziecięce |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Początkujący, Rekreacyjny, Sportowe |
| Kolor: | Niebieski, Wielobarwny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 45 kg, 70 kg |