Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Damskie narty do płynnej i pewnej jazdy.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Rekreacyjny, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń, Rdzeń kompozytowy |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg |
Dla lekkich i stabilnych touringowych nart. Ten to rdzeń Densolite ma bardzo przyjazny pomiar wydajność/waga i jest dobry dla Touringowych modeli.
Sidewall na całej wysokości nart, od podstawy do górnej warstwy. Lepsza kontrola transferu energii i stabilność krawędzi. Zaokrąglony kształt Dura Cap Sidewall zapewnia doskonałe właściwości jezdne.
Nowa konstrukcja nart oparta na lekkim rdzeniu z drewna topolowego. Pozwala zredukować wagę nart bez utraty ich stabilności i właściwości amortyzacyjnych.
Revoshock Light zapewnia zoptymalizowane tłumienie dla płynnej, wolnej od wibracji obsługi przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wdzięku, płynnej jazdy.

Zewnętrzna warstwa narty jest lekka i bardzo wytrzymała.