Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Aby zapewnić wyjątkową kontrolę i responsywność, ta narta GS charakteryzuje się optymalnym połączeniem drewna i metalu z bardziej miękkim flexem, dostosowanym do potrzeb początkujących zawodników. Dodaje również pewności siebie, oferując wyjątkowe trzymanie krawędzi i ułatwiając inicjowanie skrętów. Nowa płyta Marker Junior Race Plate dodatkowo poprawia przenoszenie mocy. Mniejsze wersje nart posiadają dwuczęściową konstrukcję, która zapewnia odpowiedni flex. A aby pomóc Ci atakować trasę i osiągnąć pełnię swojego potencjału, płyta ma wykończenie gotowe do wyścigów.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty gigantowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 80 kg, 100 kg |
ENERGY 2 TITANIUM