Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Zupełnie nowa konstrukcja Energy 2 TI DC została połączona w celu stworzenia wysoce stabilnych i elastycznych nart, które są tłumione i zwinne na nieutwardzonych nawierzchniach, a jednocześnie pozostają precyzyjne i mocne na twardym podłożu. szeroki profil ze zwężającym się dziobem ułatwia inicjowanie skrętu, podczas gdy kształt ogona zapewnia precyzję podczas przechodzenia przez wierzchołek skrętu.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 130 kg |
FULL CAM PROFILE
Kształt Multi-Condition Shape łączy wyścigowy profil na trasę z dziobem i tyłem inspirowanym kolekcją all-mountain, aby stworzyć wszechstronną nartę, którą można jeździć przez cały dzień na stoku
Zupełnie nowy model Multipista łączy w sobie dwa profile rocker, aby stworzyć nartę carvingową, która poradzi sobie w każdych warunkach na stoku i profil, który pozwala jeździć na nartach przez cały dzień.