Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Te zatwierdzone przez FIS narty charakteryzują się wyjątkową stabilnością i szybką reakcją, doskonałym połączeniem drewna i metalu oraz flexem dostosowanym dla początkujących.zawodnicy U14 i U16, którzy nie są jeszcze gotowi na pełne narty dla dorosłych.
Płyta Marker Piston o szerokości 10 mm dodatkowo poprawia transfer mocy. Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój potencjał, narty są wyposażone w race'owy ślizg.
| Dla kogo: | Juniorskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race, Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Zatwierdzone przez FIS: | Junior (U21, U18, U16, U14) |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg, 160 kg |