Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Dla zapewnienia wyjątkowej stabilności i responsywności, ta narta slalomowa charakteryzuje się całkowicie nową konstrukcją, która składa się z pełnowymiarowej metalowej blachy osadzonej na drewnianym rdzeniu. Ułatwia to początkującym zawodnikom wyginanie nart, zwiększając jednocześnie kontrolę i umożliwiając szybką zmianę krawędzi.
Zupełnie nowa płyta Marker Junior Race dodatkowo poprawia przenoszenie mocy. Mniejsze wersje nart posiadają dwuczęściową płytę, która zapewnia odpowiednią elastyczność. A aby wesprzeć Cię w walce o podium, płyta ma wykończenie gotowe na wyścigi. Wielkość tkwi w Tobie – uwolnij ją z płytą Dobermann SLJ.
| Dla kogo: | Dziecięce, Juniorskie |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Profi Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Juniorski/dziecięcy (do 10m), Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 80 kg, 100 kg |
ENERGY 2 TITANIUM