DX72 to narty zjazdowe, które są lekkie, a jednocześnie stabilne i wystarczająco mocne, aby wykonywać śmiałe skręty dzięki nowo opracowanej technologii Symbio Core. Łączą w sobie energiczną wydajność i delikatne prowadzenie, jak żadne inne narty ze stajni Kästle.
To idealne narty dla narciarzy, którzy lubią prostotę i lekkość - dla łatwego prowadzenia i carvingu.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Biały, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
GRAFITOWE SPIEKANE PODSTAWY Kästle nie uznaje kompromisów i u wszystkich modeli dla dorosłych polega na wysokiej jakości grafitowych spiekanych podstawach UHM, które są również używane w narciarstwie wyścigowym. Rezultat: optymalne właściwości poślizgowe, doskonała absorpcja wosku i trwała podstawa z długą żywotnością.