DX84 to narta all-mountain oferująca zwinność i delikatne prowadzenie dzięki nowo opracowanemu rdzeniowi Symbio Core. Łączy energiczną wydajność i komfort jak żadna inna narta w stajni Kästle.
Doskonały wybór dla narciarzy, którzy potrzebują wytrzymałej narty, która mimo lekkiej konstrukcji ma odwagę wykonywać mocne skręty na stoku i poza nim.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane, Przygotowane i puch |
| Kolor: | Biały, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
GRAFITOWE SPIEKANE PODSTAWY Kästle nie uznaje kompromisów i u wszystkich modeli dla dorosłych polega na wysokiej jakości grafitowych spiekanych podstawach UHM, które są również używane w narciarstwie wyścigowym. Rezultat: optymalne właściwości poślizgowe, doskonała absorpcja wosku i trwała podstawa z długą żywotnością.