Pasy do skialpinizmu Elemets Glide 100 spełnią wszystko, czego potrzebujesz. Podstawowy, ale sprawdzony uchwyt na końcówkę narty G3. Pasy zawierają etui do przechowywania, nóż do przycinania i siatkę transferową. Wysokiej jakości kompozycja moheru i nylonu zapewnia doskonałą równowagę między poślizgiem a trwałością. Pasy Elements są następcą legendarnego Alpinist.
Tylny uchwyt ma regulowaną długość 16 cm. Dzięki temu można używać jednego paska na różnych długościach nart.
Paski posiadają nietoksyczny, przyjazny dla środowiska klej. Wodoodporne wykończenie PFOA Free, które przekracza normalne normy środowiskowe.
Narzędzie do przycinania - nóż do przycinania z podwójnym ostrzem i ergonomicznym uchwytem, który świetnie leży w dłoni. Za pomocą tego noża do przycinania można szybko, łatwo i dokładnie dopasować taśmę nośną G3 do narty, aby uzyskać idealne dopasowanie.
Zestaw zawiera:
pasy wspinaczkowe, siatkę transferową, nóż do przycinania i opakowanie
Typ: | Pasy |