Całkowicie nowa konstrukcja wykorzystująca rdzeń z drewna paulownia, w przeciwieństwie do poprzedniego modelu. Konstrukcja kanapkowa poprawia precyzję, trzymanie krawędzi i przenoszenie mocy, a także jest wzmocniona włóknami bazaltowymi, które wraz z technologią Drive Tip Solution mogą natychmiast wyeliminować wibracje.
Zwłaszcza dzięki nowej konstrukcji i nowym technologiom doświadczeni narciarze docenią niezawodne wsparcie krawędzi podczas skrętów i płynny kontakt ze śniegiem. Dzięki szerszemu wymiarowi pod wiązaniem i geometrii All Trail są one stabilne i zwrotne w większości terenów, z szybkim zapięciem krawędzi i mocnym, spójnym carvingiem.
| Dla kogo: | Damskie |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 85 - 100 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |
Włókna bazaltowe mają wiele właściwości, ale w nartach są stosowane z 3 głównych powodów: - absorpcja wibracji - stabilność - estetyczny wygląd. Włókna bazaltowe zwiększają stabilność, lekki kontakt narty ze śniegiem, "cicha" narta.