Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Inspirowane nartami narciarzy z Pucharu Świata, Firebird Ti to prawdziwie sportowe narty dla ambitnych narciarzy. Dzięki tytanowemu wspornikowi wiązania narty są wyjątkowo sztywne skrętnie i przenoszą moc bezpośrednio ze stopy na śnieg. Wiązanie TP 11 LIGHT DEMO firmy Marker może być używane do Z 11.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round, Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race, Sportowe |
| Kolor: | Czarny, Pomarańczowa |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Tak |
| Wiązanie do - kg: | 110 kg |